Homepage visual

24-01-2023 VERKOCHT (STILLE VERKOOP): voormalige watertoren met een hoogte van 40 meter te Vlaardingen!

Deze voormalige watertoren hebben wij namens eigenaar mogen verkopen middels een ‘stille verkoop’. De watertoren heeft een oppervlakte van ca. 925 m² en biedt ruimte aan een restaurant op de begane grond en 1e verdieping en een zestal ondernemingen op de 2e t/m de 5e verdieping zoals een yogastudio, personal trainer, architect en enkele kantoorgebruikers. Het watervat op de 6e verdieping heeft een hoogte van circa 10 meter en heeft nog geen nieuwe invulling gekregen. Koper is een lokale ondernemer die zonder voorbehouden kocht. Notarieel transport heeft 20 december 2022 plaatsgevonden.

Bekijk ook andere nieuws berichten

21-01-2026 - VERKOCHT (STILLE VERKOOP): 5 hele panden (5 winkels + 10 woningen) aan de Grote Visserijstraat met een vraagprijs van € 2.275.000,- k.k..

Lees meer

15-01-2026 TE KOOP (ONLINE): verhuurde ijssalon (De IJsmaker) + dubbele bovenwoning aan de Zwart Janstraat 65 & 3e Pijnackerstraat 10 te Rotterdam Noord!

Lees meer

09-01-2026: Aantrekkende markt voor kopende vastgoedbeleggers in Rotterdam

Lees meer

17-12-2025 - VERKOCHT (STILLE VERKOOP): geheel pand bestaande uit 4 woningen aan de Willem Buytewechstraat!

Lees meer