Homepage visual

20-07-2023 - VERKOCHT (STILLE VERKOOP): 13 bedrijfshallen nabij de Slinge op Rotterdam Zuid!

Namens eigenaar mochten wij deze bedrijfsruimten nabij de Slinge met een totale oppervlakte van 1.143 m² verkopen middels een ‘stille verkoop’. De hoogste bieder had een financieringsvoorbehoud maar omdat we jaren geleden al eens aan deze koper op een prettige manier verkocht hadden wisten we dat dit uiteindelijk wel goed zou komen. Door met koper af te spreken dat de taxatie door de taxateur wordt gecombineerd met de bezichtiging door koper was verkoper er ook van overtuigd dat we met een serieuze koper te maken hadden. Notarieel transport heeft vorige maand (juni 2023) plaatsgevonden. Overweegt u ook verhuurd vastgoed te verkopen? Bel ons voor een vrijblijvend gesprek op 010-2133649. 

Bekijk ook andere nieuws berichten

10-07-2026 - VERKOCHT (STILLE VERKOOP): verhuurde horecagelegenheid met 2 bovenwoningen aan de Gerard Scholtenstraat te Rotterdam Noord!

Lees meer

25-06-2026 - VERKOCHT (STILLE VERKOOP): 5 gehele panden (9 woningen + 1 bedrijfsruimte) in de wijk Bospolder te Rotterdam West!

Lees meer

16-06-2026 - TE KOOP (ONLINE): geheel pand bestaande uit een winkel en drielaagse bovenwoning aan de Putsebocht 8AB te Rotterdam Zuid.

Lees meer

12-06-2026 - VERKOCHT (STILLE VERKOOP): 2 winkels + 6 verhuurde woningen aan de Paul Krugerstraat te Rotterdam Zuid!

Lees meer