Homepage visual

17-10-2024 - Meer woningbeleggers actief met aankopen door de Wet betaalbare huur!

De Wet betaalbare huur zorgt ervoor dat er nu juist meer beleggers actief woningbeleggingen aankopen in Rotterdam in plaats van minder! Niet voor het verhuurrendement maar om na vertrek van de huurder de woning los te verkopen aan een eindgebruiker. De nieuwe wetgeving zorgt voor lagere woninghuren en dus ook lagere beleggingswaarden (waarde woning in verhuurde staat). Het verschil tussen de leegwaarde (Funda prijzen) en de beleggingswaarde is hierdoor fors toegenomen en is inmiddels groot genoeg voor beleggers om wederom panden/woonblokken aan te kopen en te wachten totdat er huurders opzeggen. Het uitponden geeft veel herkenbare plaatjes. Zo ook dit woonblok in Rotterdam Kralingen. Een woonblok waar in één keer meerdere woningen te koop worden gezet. Niet zozeer bewoners die gaan verhuizen maar een belegger die leegkomende woningen te koop zet omdat het niet langer rond te rekenen is. Ik vrees dat deze wetgeving niet het gewenste resultaat zal bereiken.

Bekijk ook andere nieuws berichten

10-07-2026 - VERKOCHT (STILLE VERKOOP): verhuurde horecagelegenheid met 2 bovenwoningen aan de Gerard Scholtenstraat te Rotterdam Noord!

Lees meer

25-06-2026 - VERKOCHT (STILLE VERKOOP): 5 gehele panden (9 woningen + 1 bedrijfsruimte) in de wijk Bospolder te Rotterdam West!

Lees meer

16-06-2026 - TE KOOP (ONLINE): geheel pand bestaande uit een winkel en drielaagse bovenwoning aan de Putsebocht 8AB te Rotterdam Zuid.

Lees meer

12-06-2026 - VERKOCHT (STILLE VERKOOP): 2 winkels + 6 verhuurde woningen aan de Paul Krugerstraat te Rotterdam Zuid!

Lees meer