Homepage visual

Verkoper 5 gehele panden te Rotterdam West - 2020

Nadat we intern het besluit hadden genomen om een deel van onze portefeuille in Rotterdam te verkopen, zijn we als eerste naar Frank Haver gegaan voor het verkooptraject. Reden dat we voor Frank kozen, is dat hij ons in het verleden meerdere keren en naar volle tevredenheid heeft geholpen met het aankopen van onroerend goed. Bij het eerste gesprek wordt door Frank een duidelijke strategie neergezet; de beste weg om te bewandelen. Verkoopdossier wordt in uitgebreide vorm opgebouwd. Dit resulteert in adequate en heldere informatie voor potentiële kopers met als gevolg dat onze transactie snel kon worden beklonken. Gang van zaken is erg professioneel, Frank voelt de markt en klanten erg goed aan waardoor alles naar wens verloopt. Ook de nazorg is een absolute toegevoegde waarde. Bij een volgende transactie zouden wij wederom als eerste met Frank rond de tafel gaan zitten. Groet, ---

Bekijk ook andere nieuws berichten

02-02-2026 - VERKOCHT (STILLE VERKOOP): 10 bedrijfsruimten in Nieuwerkerk a/d IJssel met een vraagprijs van € 1.340.000,- k.k..

Lees meer

21-01-2026 - VERKOCHT (STILLE VERKOOP): 5 hele panden (5 winkels + 10 woningen) aan de Grote Visserijstraat met een vraagprijs van € 2.275.000,- k.k..

Lees meer

15-01-2026 TE KOOP (ONLINE): verhuurde ijssalon (De IJsmaker) + dubbele bovenwoning aan de Zwart Janstraat 65 & 3e Pijnackerstraat 10 te Rotterdam Noord!

Lees meer

09-01-2026: Aantrekkende markt voor kopende vastgoedbeleggers in Rotterdam

Lees meer